Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzorcysta opowiedział jak zobaczył twarz diabła

Utworzony przez szczery Wojtek..., 22 listopada 2012 r. o 20:21 Powrót do artykułu
To był już 6 miesiąc ciąży. Zwyczajnym płodowym życiem żyli sobie dwaj bracia blizniacy. Pewnego razu pierwszy zapytał się drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie ? - Jasne ! Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to, co będzie potem. - Głupoty ! Żadnego życia po porodzie nie ma. Bo i jak by miało wyglądać ? -No nie wiem...Może będzie więcej światła. Może będziemy chodzić, a nie tylko pływać, no a jeść...np. buzią... - To przecież nie ma sensu...Chodzić się nie da ! A kto widział żeby jeść ustami ?! Przecież żywi nas pępowina - i to jest jedyne rozwiązanie ! - Wcale bym nie był tego taki pewny mądralo ! Mam też wielką nadzieję, że zobaczymy mamę, a ona, tam po drugiej stronie, na pewno się nami zajmie... - Mama ? Ty wierzysz w mamę ? Kto to według ciebie w ogóle jest ? - No przecież jest wszędzie ! Wokół nas... Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. Czy w ogóle nic nie czujesz ? - Nie wierzę w te twoje niesamowite historie. Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie ma ! No może faktycznie czasem coś czuję... ,ale to jest zwykła chemia i tak musi po prostu być. - No jak to ? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak ona śpiewa albo poczuć jak głaszcze nasz świat... Wiesz bracie, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się pózniej... Naprawdę, ja w to wierzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulek napisał:
Jak wreszcie umrzesz, to wtedy odkryjesz ku swojemu zdziwieniu, że jednak jedynym wydymanym w tej całej historii jesteś właśnie ty, niewierzący w piekło i Boga. Diabeł istnieje, piekło istnieje, Bóg istnieje. Możesz się z tym nie zgadzać, ale faktów nie zmienisz, co więcej, odpowiesz za swoją niewiarę na sądzie.
jakich faktów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fragment rozmowy z tymże egzorcystą: "- Czego szatan boi się najbardziej? - Matki Bożej i modlitwy różańcowej. Drży przed Jej potęgą." Bardzo to ciekawe bo ani Boga Ojca ani Ducha św. ani Jezusa się nie boi. A opnoć to Jezus diabły przeganiał. Tylko Matki Bożej... Dlaczego więc nie należy Ona do panteonu jako czwarta osoba boska (i nie mówi się o Czwórcy św tylko o Trójcy?). Z wiary katolickiej, praktyk, obrzędów a zwłaszcza ilości świąt można wywnioskować, że Matka Boża jest najważniejsza (ważniejsza od Boga Ojca i innych Osó.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Należała do czołówki sekty satanistycznej." - a co to za sekta, jakiś krąg w Watykanie czy Brukseli ? jakieś szczegóły poproszę bo takie rzucanie ogólników jest śmiechu warte...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zmarla mi bliska osoba nie chciała ostatniego namaszczenia i potem po śmierci dzialy się cuda dziwne.Widzialam twarz diabla na niebie i tą osobe odwróconą do mnie tak jakby diabel miał nad nią władze. Tak to odebrałam. Słyszłam glos szatański /dyszenie/. Teraz już minelo prawie rok i tego nie ma, zamówiłam msze gregoriańska. Ale boje się. Ze nie trafi tam gdzie trzeba. Nie jestem chora psychicznie. Nigdy się nie leczyłam na takie choroby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem szcześliwy bo zarabiam do 20000zł co miesiąc dzięki dobrym ludziom w systemie typów: sportbiznes. c o m . p l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...